İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri Ne Kadar ?

Oldukça merak edilen , açıldığında bir süre ücretsiz olan İstanbul Havalimanı Otoparkının saatlik, günlük ve aylık fiyatlar ile abonman fiyatlarını, kapasitesi gibi detaylarıyla beraber bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. İstanbul Havalimanı Hakkında detaylı bilgiyi İstanbul Havalimanı nerede ? Nasıl gidilir ? yazımızda okuyabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Otopark

İstanbul Havalimanı Otoparkı

Toplamda 5 bloktan oluşan otoparkın 4 bloğu 7 kattan oluşmakta olup sadece bir bloğu 3 kattan oluşuyor.İstanbul havalimanının otopark araç kapasitesi toplamda 40. 000 araca ev sahipliği yapabilecek durumda. İç ve dış hatlarda birer adet vale araç teslim noktası bulunuyor.

Çeşitli bankaların kredi kartı müşterilerine uygulamış olduğu vale hizmeti ve indirim koşullarını bankanızdan öğrenebilirsiniz.

Yolculuğunuz sırasında ulaşım için taksi kullanmayı düşünüyorsanız , güncel havalimanı taksi ücretlerini öğrenmek için İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri Ne Kadar ? yazımızı okuyabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri

İstanbul Havalimanı kapalı ve açık otopark olmak üzere olmak üzere saatlik ücretlerde farklılıklar gçsteriyor . Kapalı otoparkın  1 saatlik ücreti  21 TL iken  açık otoparkın  16 TL‘dir. Detaylı olarak saat ücretlerini tablomuzda inceleyebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Kapalı Otopark Ücretleri

SÜRE ÜCRET
0-1 Saat 21 TL
1-3 Saat 25 TL
3-6 Saat 39,50 TL
6-12 Saat 47 TL
12-24 Saat 63 TL

İstanbul Havalimanı Açık Otopark Ücretleri

SÜRE ÜCRET
0-1 Saat 16 TL
1-3 Saat 19 TL
3-6 Saat 29 TL
6-12 Saat 32 TL
12-24 Saat 44,50 TL
Aylık 332 TL

Sürekli yolculuk yapan ve İstanbul Havalimanını sürekli kullanan ylcular için tasarlanan abonmalık sistemi , diğer fiyatlara göre daha cazip .

Bankaların kredi kart müsterilerine uyguladığı çeşitli indirimler abonmanlarda da geçiyor . Bunun için bankanızla iletişime geçmeniz gerekiyor.

İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı Otoparkı Abonman Ücretleri

SÜRE ÜCRET
4 Gün 182 TL
7 Gün 298 TL
15 Gün 407 TL
Aylık 444 TL

Otopark İletişim Bilgileri

Otoparka ulaşımda ve güncel fiyat bilgileri konusunda 444 1 442 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

Avatar

Author: bigitsek.com

2 thoughts on “İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri Ne Kadar ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir