Bayrampaşa Sea Life Akvaryum Nerede , Nasıl Gidilir ? Giriş Ücretleri Ne Kadar ?

Bayrampaşa’ da bulunan Forum İstanbul Alış veriş merkezi içinde 2009 ’da, Turkuazoo ismiyle açılan akvaryum, 8 bin metrekarelik alanda, 80 metrelik cam sualtı gözlem tüneliyle dünyanın en büyük akvaryumları arasına girmiştir . Sonraki  zamanlarda yapılan antlaşmayla ,yoluna Dünya’nın en büyük akvaryum ismi olan Sea Life olarak devam ediyor .

Sea Life Bayrampaşa

İçinde barındırdığı 15 binden fazla canlı ile gelen misafirlerin buradan mutlu bir şekilde ayrılmaları sağlanıyor. Beslenme saatlerinde köpekbalıklarının beslenmelerini izleyebilir, su altı dünyasına özel hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Ayrıca köpekbalıklarıyla , Deniz Kaplumbağalarıyla dalış ve resim çektirme, akvaryumun özel alanlarında evlilik törenleri, toplantılar, doğumgünü kutlamaları ve eğitimciler eşliğinde çocuklara özel gezi programları gibi etkinlikler de sunmaktadır.

Bayrampaşa Sea Life Dalış

Bayrampaşa Sea Life Akvaryum Ziyaret Saatleri ve Günleri

Akvaryum haftanın her günü saat 10:00 ile 20:00 arasında ziyaretçilerini ağırlıyor . Cuma ve Cumartesi günleri ise kapanış saati 21:00 olarak belirlenmiş.

Bayrampaşa Sea Life

Bayrampaşa Sea Life Akvaryum Giriş Ücreti

Sea Life Akvaryum bilet ücretleri yıllık üyelik ve aile paketi gibi imkanlar göz önüne alınacak olursa çok cazip ancak günübirlik gelmek isteyenler için fiyatlar şu şekilde;

Yetişkin : 64 TL

Öğrenci : 47 TL

0-3 Yaş: Ücretsiz

Bayrampaşa Sea Life Akvaryum resmi  sitesinden alacağınız  internet fiyatlarıdır .Online alımlarda geçerlidir. Kapı girişlerinde  fiyatları %20 daha pahalı alacağınızı unutmayın .

Aynı zamanda  Legoland ve Balmumu müzesi biletini ortak bilet olarak alarak daha ucuza girişte yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Sea Life Akvaryum Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Sea Life Nasıl Gidilir ?

Marmaray’ı kullanacaksanız da yine Havaalanı-Yenikapı Metrosu’na geçiş yapmanız gerekecek. Bunun için de Marmaray’dan Yenikapı Durağı’nda inip metroya geçiş yapabilirsiniz.

Şahsi aracınızla gelecekseniz de E5’ten Hal-Otogar çıkışını kullanarak E5’ten çıkın ve Otogar güzergahını takip edin.

32, 32A, 32M ve 32T nolu otobüs hatları ile Eminönü, Beyazıt, Mecidiyeköy ya da Taksim’den tek vasıta ile gelebilirsiniz.


Metrobüsle gelmeniz gerekiyorsa Merter’de inip, Havaalanı-Yenikapı Metrosu’na geçiş yapıp Kocatepe Durağı’nda indiğinizde, Forum İstanbul’un kapısına kadar gelmiş olursunuz.

İletişim Bilgileri

Adres : Kocatepe Mah. P Paşa Cad.34045, Bayrampaşa / İstanbul
Telefon : (0212) 640 2740

İstanbul’da yer alan bir diğer akvaryum İstanbul Florya Tematik Akvaryum yazımıza göz atın.

Avatar

Author: bigitsek.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir